Meetkunst

Contact

Voor meer informatie over het project kunt u mailen naar meetkunst@uu.nl of bellen naar een van onderstaande contactpersonen.

Foto Eveline SchoeversEveline Schoevers, MSc
Universiteit Utrecht
E.M.Schoevers@uu.nl
+31 30 253 2129
Promovenda

Lida Klaver, MSc
Universiteit Utrecht
L.T.Klaver@uu.nl
Onderzoeksmedewerker

Dr. Evelyn Kroesbergen Universiteit Utrecht E.H.Kroesbergen@uu.nl +31 30 253 2835

Dr. Evelyn Kroesbergen
Universiteit Utrecht
E.H.Kroesbergen@uu.nl
+31 30 253 2835
Onderzoeksleider

Drs. Vincent Jonker Universiteit Utrecht V.Jonker@uu.nl +31 62 041 6766

Drs. Vincent Jonker
Universiteit Utrecht
v.jonker@uu.nl
+31 62 041 6766
projectleider Meetkunst

Catrien SchreuderCatrien Schreuder
Museum Boijmans van Beuningen
schreuder@boijmans.nl

Contactpersoon vanuit Boijmans